Zapraszamy na MARSZ Nordic walking już w NIEDZIELĘ!

Zaledwie kilka dni temu mieliśmy przyjemność gościć Państwa na wykładzie poświęconym nowej formie rekreacji, która, można powiedzieć, „przymaszerowała” do Polski. Mowa o Nordic walking znanym również jako „chodzenie z kijkami”.

Na wykładzie zdobyliśmy wiele cennych informacji odnośnie korzyści zdrowotnych jakie niesie ze sobą prawidłowo wykonany marsz, jak również mogliśmy spróbować pysznych wegetariańskich specjałów przygotowanych przez organizatorów spotkania (największym uznaniem wśród przybyłych gości cieszyły się kotleciki z cieciorki i batoniki musli).

Rozmowom o przepisach i nowinkach kulinarnych nie było końca – przybyłym gościom, szczególnie Paniom, bardzo dziękujemy za świetną atmosferę i miło spędzony czas!

 
W związku z minionym spotkaniem zapraszamy wszystkich Państwa na MARSZ, który zgodnie z obietnicą, odbędzie się w niedzielę (09.10) o godzinie 11.00. Będziemy mogli w praktyce wykorzystać zdobyte wiadomości, uczyć się od siebie nawzajem i spędzić wspaniały czas na świeżym powietrzu! Prosimy o zabranie motywacji, kijków i dobrego humoru!
 
 
 
Zbiórka:
 
Gdzie? 
wejście na kąpielisko „Głębokie”
 
Kiedy? 
09.10.2011, godz. 11.00
 
 
Zapraszamy wszystkich chętnych!
 
 
Nagranie wykładu, który odbył się również w Szczecinie mogą Państwo wysłuchać tutaj.
 
Poniżej mogą Państwo zobaczyć fotorelację z wykładu pt. Nordic walking, czyli MARSZ PO ZDROWIE!
 
 
 
 
 
 

Galeria zdjęć:

Autor artykułu: 09.10.2011

Dodane przez: Administrator | Opublikowano: 2011-10-06 | Kategoria: Relacje

Wyświetleń: 1740


Dodaj komentarz