Rozpoczęcie roku harcerskiego 2015/2016

Dzisiaj (03.10.2015r) prowadziliśmy drugą część nabożeństwa. Każdy harcerz był zaangażowany. Wspólnie śpiewaliśmy, jedni służyli graniem na instrumentach, inni zbierali dary, modlili się, czytali psalmy czy prowadzili całą uroczystość.

Podczas letniego obozu dwie dziewczyny z naszego miasta złożyły przyrzeczenie harcerskie. W trakcie nabożeństwa mieliśmy okazję przywitać je w drużynie i oficjalnie do niej dołączyć. Otrzymały chusty naszej drużyny, a pozostali harcerze dostali zaległe naszywki z obozu letniego. 

Po nabożeństwie w kościele pojechaliśmy na zbiórkę z nocowaniem do jednego z harcerzy i tam bawiliśmy się w grę terenową. Pogoda była idealna do zabawy na świeżym powietrzu, dlatego trwała dość długo. Po grze wróciliśmy do domu i pomodliliśmy się. Kiedy zrobiło się ciemno przygotowaliśmy potrzebne rzeczy, wzieliśmy jedzenie i wyszliśmy na dwór żeby rozpalić ognisko. Smażyliśmi kiełbaski, graliśmy w "mafię" oraz " Tim,Tom i Jack'a", integrując się miło spędzaliśmy czas. Po ognisku wróciliśmy do domu i przebraliśmy się w pidżamy. Obejrzyliśmy "Opowieści z Narni" i poszliśmy spać.

Gdy nastał nowy dzień, wstaliśmy i postanowiliśmy zacząć sprawność z przygotowania pizzy. Jak widać na zdjęciach zabawy było co nie miara. Każdy uczestniczył w robieniu pizz, które wyszły bardzo duże i z wieloma dodatkami. Ta zbiórka bardzo zintegrowała całą drużynę, a sprawność pokazała jak skutecznie działa praca zespołowa.

 

 

  

 


Galeria zdjęć:

Autor artykułu: Paulina&Rita

Dodane przez: Ewcysia | Opublikowano: 2015-11-01 | Kategoria: Wydarzenia

Wyświetleń: 727


Dodaj komentarz