Relacja ze Szkoły Zdrowego Gotowania

Tym razem zaskoczyliśmy naszych klubowiczów...

Spotkaliśmy się jak zwykle w siedzibie naszego klubu w budynku przy placu Mariackim 4 w Szczecinie. Od dawna chcieliśmy bardziej zaangażować naszych klubowiczów do działań praktycznych. Nie jest to łatwa sprawa ze względu na nasze warunki lokalowe. No ale tym razem miała być "Szkoła Zdrowego Gotowania". Jeśli szkoła, to nie mogły być tylko zajęcia teoretyczne. Nasi klubowicze musieli praktycznie coś przygotować! No i udało się :-) Zobaczcie na zdjęcia jak ochoczo wyrabiają jaglane rafaello! Mieliśmy wiele uciechy ze wspólnego kucharzenia. Jak widać chęci i zaangażowanie naszych wolontariuszy stanęło ponad niesprzyjającymi warunkami lokalowymi i "Szkoła Zdrowego Gotowania" doszła do skutku. Chyba częściej będziemy wspólnie kucharzyć. Co Wy na to? Pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Zdrowia w drugą niedzielę grudnia.

Dodane przez: Ewcysia | Opublikowano: 2016-12-05 | Kategoria: Relacje

Wyświetleń: 376


Dodaj komentarz