Relacja z Klubu Zdrowia we wrześniu

Spotkania w Klubie Zdrowia ruszyły na całego!

 

W zeszłą niedzielę - 11 września - po wakacyjnej przerwie wznowiliśmy nasze spotkania w Klubie Zdrowia. Było jak zwykle ciekawie i smacznie. Fizjoterapeuta Artur Pargulski przybliżył nam zagadnienia związane z niesamowitą tkanką naszego organizmu jaką jest powięź. Ciekawe, że taka wydawałoby się niepozorna tkanka jest tak ważna w naszym ciele. Utkana niczym pajęcza sieć, obecna w każdym miejscu naszego ciała, nadaje mu kształt, determinuje naszą postawę, daje podparcie... Świat nauki bada jej wpływ na nasze zdrowie i jej związek z różnego rodzaju dolegliwościami, które dotykają współczesnego człowieka. Pan Artur dzielił się swoimi doświadczeniami z pracy z pacjentami z pzreróżnymi schorzeniami, gdzie tradycyjne leczenie nie przyniosło rezultatów i jak techniki pracy z powięźią dały zaskakująco dobre wyniki! 

Po wykładzie był czas na rozmowy przy małym "co nieco". Wszyscy zachwycali się smakiem chlebka duńskiego, do tego serwowaliśmy pikantne jabłka i często goszczące u nas kulki bakaliowe - tym razem jako trufle karobowo - daktylowe. Przepisy na nasze pyszności znajdziecie w zakładce Zdrowie - Biuletyny Klubu Zdrowia.

A co w październiku? Warsztaty Zdrowego Gotowania! Czekamy na Was w drugą niedzielę miesiąca - 09 października, godz.16.00, plac Mariacki 4. Do zobaczenia!!!


Galeria zdjęć:

Dodane przez: Ewcysia | Opublikowano: 2016-09-12 | Kategoria: Relacje

Wyświetleń: 443


Dodaj komentarz