Relacja video z krajowego Obozu Pathfinder 2012

Krótkie filmiki zdające relacje z każdego dnia. Mamy nadzieję, że osobom będącym na obozie przypomną się różne sytuacje i zabawy, a tych których nie było zachęcamy do obejrzenia i wczucia się w "klimat" obozu. Miłego oglądania! ;)

 

 

Pierwsze chwile na obozie...

 

 

Jak wygląda dzień na obozie? Z pozoru całkiem zwyczajnie: pobudka, apel, śniadanie, nabożeństwo, sprawności... A jednak zawsze może wydarzyć się coś ciekawego :) oglądajcie do końca :)

 

 

Patriarcha Jakub, ojciec wielkiej rodziny, wydaje wielką ucztę i zaprosił wszystkich swoich synów wraz z ich rodzinami. Dowiecie się, jakie jest "drugie dno", dlaczego Zebulon kąpie się w morzu i jak to się stało, że czwarty stał się pierwszym...

 

 

INO, czyli Impreza na Orientację, lub jak niektórzy to nazywają: "Ino się nie zgub" ;) ale sza! nawet nie wymawiajmy tego słowa przy dzielnych pathfindersach! Sami zobaczcie, jak im poszło...

 

 

Jakub okazał się szczodrym inwestorem i każdy z plemion został wyposażony w pakiet piramidosów na rozkręcenie rodzinnego interesu. 

Zagadka dla nieobozowiczów: Znajdź obcych przybyszów i zgadnij, dlaczego pojawili się na targu ;)

 

 

Z dedykacją dla rodziców, aby wiedzieli, że ich dzieci grzecznie myły zęby ;)

 

 

Oj, się działo! Zobaczcie, jak komendantka wywija urodzinowe młynki, relację reportera wojennego z pojedynku ZHA i ZHP, przeprawę przez rzekę i... szykujcie się na oglądanie wieczornego show! Już o 19!

 

 

Tego nie zobaczycie w telewizji! Prawdziwe talenty, błyskotliwi prowadzący, przebojowe jury, najlepsza muzyka... Zapraszamy na X-Faro!!

 

 

Dzień niesprawiedliwości jako wyraz solidarności z Józefem, który, jak pamiętacie, poprzedniego dnia został niesłusznie wtrącony do więzienia. Ta niewinna gra okazała się podstępem...

 

 

"Skargi, wnioski, zażalenia, wystąp!"

 

 

Przegrani i uwięzieni obozowicze dostają szansę na uwolnienie. Muszą rozwiązać szereg zadań, aby zdobyć klucz i wydostać się z więzienia. Ejże, ejże... A co tutaj robi kadra?

 

 

Dzieci są najpiękniejsze, kiedy śpią :) 

Kto też tak uważa, niech klika "Lubię to" :)

 

 

Do poniższej gry użyto 200 kg mąki z przekroczonym terminem przydatności.

Sponsorem jest firma Młyny Faraona&Co. z Poznania.

 

 

Pathfindersi śpiewają :) posłuchajcie wykonania hymnu obozu "Jezus Superhero"!

 

 

Obejrzyjcie wydarzenie, które dotąd nie ujrzało światła dziennego - najważniejszy moment dla każdego pathfindersa...

 

 

W najbliższym czasie ukaże się dalszy ciąg filmików z obozu. Chcemy opublikować dłuższe relacje z porannych i wieczornych spotkań biblijnych. Zobaczycie scenki z życia rodziny Jakuba, dylematy Józefa i usłyszycie coś pokrzepiającego ze Słowa Bożego. 

 

 

 

Autor artykułu: SUPERHERO

Dodane przez: Ewcysia | Opublikowano: 2012-09-17 | Kategoria: Galeria foto-video

Wyświetleń: 672


Dodaj komentarz