RELACJA z Warsztatów zdrowego gotowania

Zainteresowanie warsztatami zdrowego gotowania przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! W sobotę 23.XI KLUB ZDROWIA w Szczecinie odwiedziło wiele osób chcących dowiedzieć się jak żyć zdrowiej w praktyce.


Spotkanie podzielone było na trzy części. W pierwszej części goście dostali  „garść informacji w pigułce” o podstawowych zasadach komponowania i przygotowywania posiłków zgodnie z nowoczesnymi zasadami odżywiania. Wykład przeprowadziła Pani Agata Radosh dietetyk i promotor zdrowia ze Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu. Drugą część spotkania stanowił praktyczny pokaz przyrządzania prostych, zdrowych dań bez cholesterolu.
Pasta ze słonecznika, pieczeń z pestek dyni i słonecznika, kotlety z cieciorki, majonez z ziemniaka, bakaliowe kulki to tylko niektóre z propozycji serwowanych podczas tego wieczoru. Panie prezentujące swoje potrawy ciekawie opowiadały o właściwościach odżywczych użytych produktów. Celem pokazu było przekonanie uczestników warsztatów, że przygotowanie zdrowego posiłku czy dania wcale nie jest trudne czy długotrwale jak niektórzy twierdzą. Podczas trzeciej części odbyła się degustacja. Każdy uczestnik mógł spróbować potrawy prezentowane na pokazie a także otrzymać na nie przepis, aby odważnie zadziałać w swoich domowych kuchniach.

Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie będzie cieszyło się równie dużym zainteresowaniem.

Już dziś zapraszamy serdecznie!   19 styczeń 2014   plac Mariacki4   Szczecin   wstęp wolny
 
Zadbaj o siebie i najbliższych! Ucz się zdrowo gotować w KLUBIE ZDROWIA razem z nami!Relacja foto

 

 

Dodane przez: Administrator | Opublikowano: 2013-11-26 | Kategoria: Relacje

Wyświetleń: 1940