Pierwszy marsz nordic walking już za nami

Niedzielny ranek (09.10) przywitał nas deszczem, lecz już o godz. 11.00, kiedy spotkaliśmy się na kąpielisku „Głębokie” czekało na nas słoneczko.

Wszyscy, a było nas osiem osób, na powitanie wspólnie potrząsaliśmy kijkami. Tak zaczęła się rozgrzewka, którą świetnie poprowadziła Magda. Czuliśmy jak rośnie nam adrenalina - nie mogliśmy się doczekać, kiedy zaczniemy maszerować.

 
Ponieważ były wśród nas osoby, które dopiero zaczynały swoją przygodę z  „nordic walking”, poświęciliśmy  trochę czasu na naukę chodzenia. No i nareszcie – ruszyliśmy. Przed nami było ponad 5 km marszu wokół jeziora. Było pięknie. Uśmiechy na twarzach, słońce i pierwsze jesienne liście pod stopami. Niektórzy, z większym doświadczeniem szli szybciej, ale nie na tyle, byśmy stracili ich z oczu. Co chwilę słychać było jak ktoś mówił „jakie to wspaniałe”. Przyroda, świeże powietrze, ruch, czyli samo zdrowie. O, już koniec? Już 5km za nami? Jak to szybko zleciało, a raczej przeszło. Jeszcze tylko ćwiczenia rozciągające, potrząsanie kijkami na pożegnanie i do zobaczenia za tydzień.
 
Kto nie był, niech nie żałuje. Niech przyjdzie w następną niedzielę. Będziemy czekać o godz. 11.00 przy wejściu na kąpielisko „Głebokie”.(Końcowy przystanek tramwaju nr 9 i 1).
 
 
ZAPRASZAMY, nawet jeśli nie masz kijków!
 
 
 
Marsze odbywać się będą w każdą niedzielę o godz. 11.00, zbiórka przy wejściu na kąpielisko "Głębokie". O wszelkich zmianach informować będziemy na stronie.
 

Autor artykułu: 09.10.2011r.

Dodane przez: Administrator | Opublikowano: 2011-10-10 | Kategoria: Relacje

Wyświetleń: 1746


Dodaj komentarz