Od ziarenka do bochenka, czyli jaka mąka taki chleb!

„Nie samym chlebem człowiek żyje” – w pełni zgadzamy się z tymi słowami, jednak jest on niezastąpiony w naszej codziennej diecie.

 

Frekwencja była imponująca – na spotkanie przybywali coraz to nowi goście, aż sala została wypełniona po brzegi. Bardzo cieszymy się, że istnieje zainteresowanie tak istotnym zagadnieniem, bo przecież to właśnie zdrowie powinno być dla nas jednym z najważniejszych aspektów życia.

 
Agata Radosh – prelegentka, którą mieliśmy przyjemność zaprosić, w skrócie przybliżyła zebranym zasady zdrowego stylu życia kładąc nacisk na aspekty zdrowotne, jakie niesie ze sobą wybór odpowiedniego, zdrowego, dostarczającego organizmowi istotnych składników odżywczych chleba. Okazało się, że pieczenie go w domu wcale nie jest trudnym, czasochłonnym ani drogim przedsięwzięciem – takie głosy słychać było wśród samych uczestników!
 
Po wykładzie i pokazie, na którym Pani Agata zaprezentowała, jaką konsystencję powinno mieć ciasto chlebowe wyrabiane przez nas w domu, przyszedł czas na degustację. Słychać było gwar rozmów, wymienianych spostrzeżeń a chleby i pasty cieszyły się przy tym wielkim powodzeniem!
 
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu - wierzymy, że zdobyte informacje będą dla Państwa przydatne i wykorzystane w codziennym życiu. Zapraszamy również do obejrzenia galerii opisującej to wydarzenie!
 
 
 
Pani Agata Radosh reprezentuje Stowarzyszenie Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu (www.siegnijpozdrowie.org)
 
 
 
 
 

Autor artykułu: 2011-05-07

Dodane przez: Ewcysia | Opublikowano: 2011-05-07 | Kategoria: Relacje

Wyświetleń: 1857


Dodaj komentarz