Koncert Mate.O z gościnnym udziałem Natalii Niemen

Koncert Mate.O był wspaniałym czasem, w którym mogliśmy uwielbić Boga. Chwała Panu za te chwile spędzone razem z Nim, wśród ludzi, którym jest On tak bardzo bliski!

 

 
Wspaniała muzyka, która rozbrzmiewała na ulicach naszego miasta, słowa pieśni, które śpiewaliśmy wszyscy razem, pokazywały jak bliski może być Bóg dla każdego z nas. Pokazywały Jego łagodność, łaskę oraz radość jaką możemy odnaleźć tylko w Jego obecności...
 
Dzięki Natalii Niemen poczuliśmy moc i błogosławieństwo jakie Bóg daje w postaci naszych rodzin, dzieci –  mamy z dumą śpiewały: „Jestem Mamą, to od Boga kariera!”, a  tatusiowie dodawali: „Jestem Tatą, na zawsze od teraz!”.  Bo rodzina to przecież wielki dar od naszego Taty w niebie!
 
Każdemu z nas takie chwile duchowego uniesienia, doładowania akumulatorów są niezwykle potrzebne… Ciągły pośpiech, życie z ludźmi, dla których Bóg często nie ma większego znaczenia, brak wspólnoty i rozmów, które dodają duchowych skrzydeł… To wszystko powoduje, że czasem możemy się gdzieś zagubić, przeoczyć, że Bóg jest i puka do naszych serc każdego dnia. 
 
Ale jest dobra nowina! Bóg jest tuż obok Ciebie, jest z Tobą i nigdy cię nie opuści! Trzyma cię za rękę w każdej chwili Twojego życia, przenosi cię przez burze, wstrząsy, z którymi ciężko sobie poradzić. Dowodem tego było świadectwo jednego z członków zespołu, który opowiadał, jak Bóg cudownie wyciągnął go z bagna, w którym się znalazł. Jak pokazał właściwy kierunek życia, ocalił rodzinę, pomógł odnaleźć równowagę i pokój.
 
Takie doświadczenia są możliwe dla każdego z nas, niezależnie od tego, jak wygląda nasze życie. Wiesz dlaczego? Bo Jezus zmartwychwstał, abyś mógł poznać Jego moc, Jego miłość do Ciebie. Obiecał, że nigdy Cię nie opuści, nawet śmierć nie jest w stanie oddzielić Cię od Jego miłości! Chwała Tobie Panie! Krzyż jest pusty! Alleluja!
 

Galeria zdjęć:

Autor artykułu: 20.05.2011

Dodane przez: Administrator | Opublikowano: 2011-05-23 | Kategoria: Muzyka

Wyświetleń: 1760


Dodaj komentarz