Klub Zdrowia zaprasza

Naturalne odchudzanie - Twój sposób na zgrabną sylwetkę!

 

W dobie epidemii otyłości diety redukcyjne stały się bardzo modne. Osoby otyłe gdy podejmą decyzję walki z kilogramami, chcą szybko osiągnąć szczupłą sylwetkę. Jednak ubytek kilogramów w krótkim czasie może spowodować przykre konsekwencje chorobowe oraz efekt jo-jo. Trwała utrata zbędnych kilogramów to sprawa długoterminowa. Podobnie jak sukcesywnie przybiera się na wadze, odchudzanie odbywa się w ten sam sposób. Skuteczna walka ze zbędnymi kilogramami to zmiana stylu życia, który przyczynił się do otyłości. Wystarczy już wprowadzenie kilku prostych zmian w jedzeniu i piciu, aby zgubić kilka kilogramów.


Co jeść, aby nie przytyć?
Jak zmodyfikować jadłospis, by schudnąć?
Czy można schudnąć bez liczenia kalorii?
Jak odżywiać otyłe dziecko?
Czym jest naturalne odchudzanie?

Klub Zdrowia w Szczecinie zaprasza na wykład Agaty Radosh, dietetyka i promotora zdrowia ze Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia w Poznaniu

NATURALNE ODCHUDZANIE
Twój sposób na zgrabną sylwetkę

12 kwietnia  /sobota/ godz. 16 

plac Mariacki 4

Spotkanie połączone będzie z degustacją potraw wegetariańskich, które mają zastosowanie w profilaktyce oraz leczeniu nadwagi i otyłości u dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przed rozpoczęciem wykładu będzie można oznaczyć swój wskaźnik masy ciała  tzw. BMI. Ten wskaźnik ma znaczenie w ocenie zagrożenia chorobami związanymi z nadwagą i otyłością, np. cukrzycą, chorobą niedokrwienną serca, miażdżycą. Podwyższona wartość BMI związana jest ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia tych chorób (więcej szczegółów na ten temat dowiesz się podczas wykładu...)

 Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapisy pod numerem telefonu 66 77 99 616

WSTĘP WOLNY!!!

 

Dodane przez: Ewcysia | Opublikowano: 2014-03-31 | Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 768


Dodaj komentarz