Klub Zdrowia we wrześniu

Zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie w Klubie Zdrowia!

 

W ramach naszych comiesięcznych spotkań przygotowaliśmy dla Państwa miłą niespodziankę. Otóż przy współpracy z Korespondencyjną Szkołą Lepszego Życia (KSLŻ) zapraszamy do wzięcia udziału w realizacji kursu pt. "WIEM CO JEM". Kurs obejmuje 10 tematów, które chcemy realizować podczas naszych klubowych spotkań. Każdy uczestnik otrzyma książeczkę z podstawowymi informacjami z danego tematu i przepisami kulinarnymi. Po zrealizowaniu wszystkich części kursu uczestnicy jako "studenci" KSLŻ otrzymają dyplom a nasz Klub Zdrowia ufunduje dodtatkowe nagrody. Mamy nadzieję, że udział w tym kursie dostarczy nam dawkę podstawowej wiedzy na temat żywienia i zmotywuje do właściwych zmian w naszym stylu życia, aby żyło nam się zdrowiej i lepiej! Serdecznie zapraszamy!

 

KLUB ZDROWIA WE WRZEŚNIU

„WIEM CO JEM -Zaczynamy od śniadania"

prelegent – Ewa Świątek

10 wrzesień (niedziela) godz.16.00

Plac Mariacki 4, Szczecin

(wejście od ulicy Farnej)

Wstęp wolny!

Dodane przez: Ewcysia | Opublikowano: 2017-09-06 | Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 219


Dodaj komentarz