Klub Zdrowia w maju

Najtańsze lekarstwo na świecie!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Klubu Zdrowia w maju, podczas którego będziemy zachęcać Państwa do korzystania z najtańszego lekarstwa na świecie! Jest ono ogólnodostępne, do zastosowania w celach leczniczych jak i w ramach zapobiegania chorobom cywilizacyjnym. O czym mowa? Oczywiście o AKTYWNOŚCI RUCHOWEJ! Niestety, nie zdajemy sobie sprawy jakim wspaniałym narzędziem w utrzymaniu zdrowia jak i powrotu do niego jest właśnie ruch. Nie zastąpi go żadna cudowna tabletka czy mikstura!

W ramach naszego spotkania mamy dla Państwa wspaniały prezent - bezpłatne szkolenie z techniki chodzenia z kijkami, czyli nordic walking. Coraz więcej osób chodzi z "kijami" - wspaniale! Ale wiele osób chodzi nieprawidłowo co powoduje, że nie korzystają z tej formy aktywności ruchowej jakby mogli. Dlatego po wykładzie i degustacji chętne osoby mogą skorzystać z naszego szkolenia. Prosimy o wygodny ubiór niekrępujący ruchów, najlepiej sportowy, kto posiada może wziąć swoje kijki.

Majowe spotkanie poprowadzi dla nas Gabriel Chmielewski - promotor zdrowia, dietetyk, instruktor nordic walking. Przewidywany czas trwania spotkania to ok. 2 godziny (1 godzina wykład i degustacja i 1 godz. szkolenie z nordic walking).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!! NIE PRZEGAP TAKIEJ OKAZJI!!!

 

KLUB ZDROWIA W MAJU

"NAJTAŃSZE LEKARSTWO NA ŚWIECIE"

prelegent - Gabriel Chmielewski

14 maj /niedziela/ godz. 16.00

plac Mariacki 4, Szczecin

(wejście od ulicy Farnej)

wstęp wolny!

 

Dodane przez: Ewcysia | Opublikowano: 2017-05-08 | Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 310


Dodaj komentarz