Club Harcerzy Pathfinder - Szczecin

Radośnie zapraszamy wszystkich do czytania naszych artykułów, oglądania zdjęć i przeżywania razem z nami przygody życia :)

 

W naszej zakładce możemy dzielić się z wami wszystkim co robimy, jak się bawimy i tym co nasza drużyna osiągneła.Dlatego czekamy na wasze komentarze :) 

Serdecznie zachęcamy również wszystkie chętnę dzieciaki by dołączyły do naszej drużyny. Chcemy stworzyć najlepszą w Polsce drużyne harcerską. Lubisz przygodę i wyzwania to trzymamy dla Ciebie miejsce. Spotykamy się regularnie w Szczecinie i jego okolicach, ale również w ciągu całego roku jeździmy na ogólnopolskie i międzykrajowe zjazdy Pathfidners czy też obozy by poznawać nowych ludzi i odkrywać nowe miejsca.

Tak więc .... DO ZOBACZENIA!!

 

 

Dodane przez: Ewcysia | Opublikowano: 2012-03-16 | Kategoria: Pathfinder

Wyświetleń: 1324


Dodaj komentarz