Błogosławieństwo Gabrieli i Karolci

To był wyjątkowy dzień dla rodziny Wingrowiczów. W sobotę 12 listopada dwie ukochane wnuczki naszego Starszego Zboru i siostry Agnieszki były błogosławione przez pastora Wincentego Sieję.

Ku radości rodziców, Gabriela (8 miesięcy) i Karolcia (17 miesięcy) mogły po raz pierwszy w życiu wziąć aktywny udział w nabożeństwie. Przeżyły tej soboty błogosławieństwo czyli dedykowaną modlitwę w ich intencji. To ważne, by prosić Boga aby opiekował się naszymi dziećmi, by były blisko Boga i rozumiały, że w Nim mogą zawsze znaleźć wsparcie.

Jako mama Gabrysi, mam wielką nadzieję, że moja córka z wiekiem zrozumie, że Pan Bóg może jej zapewnić całkowite bezpieczeństwo, spokój ducha, radość serca, całkowite spełnienie i pewność zbawienia. Tego właśnie nauczyli mnie moi rodzice i obecność Pana w dzieciństwie była dla mnie ogromną radością. Próbując pokazywać mojej córce Jezusa w codziennym życiu, pragnę by poznała Go jako swojego Ojca i Przyjaciela. Niezwykle wzruszające jest też dla mnie i mojej rodziny, kiedy patrzę na moją bratanicę Karolcię i widzę, że już zaczyna to rozumieć gdy składa rączki do modlitwy.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, dlaczego Błogosławimy Dzieci w naszym kościele, zobacz poprzednie artykuły:

- WIELKIE Błogosławieństwo Dzieci

- Błogosławieństwo Aarona i Filipka

 Zapraszam też do Galerii z tej uroczystości po lewej na dole.

 

 


Galeria zdjęć:

Autor artykułu: 12.11.2011r.

Dodane przez: Administrator | Opublikowano: 2012-01-01 | Kategoria: Relacje

Wyświetleń: 1824


Dodaj komentarz