90-te urodziny siostry Janiny

24 grudnia 2011r. nasza droga siostra Janka obchodziła swoje 90- te urodziny

Czy powiedzielibyście, że siostra ma 90 lat? Ja nigdy. Wygląda pięknie, a jej twarz naprawdę promienieje młodością. To na pewno Pan Bóg sprawia, że zdrowie jej dopisuje, bo On wie, że Siostra Janina jest niezastąpiona i tak bardzo potrzebna w naszym zborze. Taka wspaniała osoba, to cudowny skarb. Każdy wie, że powie Ci zawsze dobre słowo. Możesz ją też zawsze znaleźć na pierwszym siedzeniu piątego rzędu po prawej :) 

Siostra znalazła Boga kilkanaście lat temu, kiedy po śmierci swojego syna odczytała na ulicy plakat z napisem "Czy znasz Jezusa?", i odpowiadając sobie na to pytanie, odnalazła Go sama, by do dzisiaj cieszyć się z nami Jego wielką łaską zbawienia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania życzeń - poniżej w Komentarzach, oraz do Galerii z fotografiami z uroczystości, po lewej stronie na dole. Podziwiajcie ten szczery uśmiech :)

 

 

Życzymy Kochanej Siostrze i Cioci wieczności w Panu, dużo zdrowia i radości każdego dnia oraz mnóstwa błogosławieństw Bożych do końca tego życia i w wieczności.

Zbór

 

 

 


Galeria zdjęć:

Autor artykułu: 24.12.2011r.

Dodane przez: Administrator | Opublikowano: 2012-01-08 | Kategoria: Relacje

Wyświetleń: 699


Dodaj komentarz