Ślub Magdy i Tomka Waszczuków

W niedzielę 5-tego sierpnia 2012r. dwoje młodych i zakochanych przyjaciół przeżyło najpiękniejszy dzień w swoim życiu - Madziu i Tomku życzymy Wam mnóstwa błogosławieństw Bożych na nowej drodze życia!

 

 

 

Ślub Madzi i Tomka odbył się w hotelu Panorama, gdzie najbliższa rodzina, przyjaciele, bracia i siostry z naszego zboru oraz inni zaproszeni goście mogli przeżyć razem z młodą parą ten wyjątkowy i jakże ważny dla Nich dzień.

Uroczystość ślubu poprowadził wujek Tomka oraz pastor kościoła Adwentystów Dnia Siódmego Mirosław Karauda. Uroczystość odbyła się w ogrodzie hotelu, a młoda para wyglądała prześlicznie pod białym baldachimem. Choć początkowo pogoda zaskoczyła wszystkich, marzenie Panny Młodej się ziściło i Młodzi mogli wyznać sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską pod niebem (tak, aby Pan Bóg mógł patrzeć na nich bez przeszkód :)

Zaślubiny były zwieńczone wspaniałym kazaniem pastora oraz pięknymi pieśniami. A młoda para wyglądała olśniewająco.

 

W imieniu całego zboru chcielibyśmy życzyć Młodej Parze mnóstwa radości i miłości na nowej drodze życia, ale co najważniejsze oby Pan Bóg zbliżał ich do siebie i zawsze był ich przewodnikiem. Niech Bóg im błogosławi i daje mądrość oraz cierpliwość małżeńską.

Zbór Szczecin

 

Kilka zdjęć z uroczystości ślubu oraz oficjalnych gratulacji zboru można zobaczyć w Galerii na dole po lewej.

Jeśli chcesz złożyć życzenia parze, zachęcamy do dokonywania wpisów poniżej.

 

 

Autor artykułu: 05.08.2012r.

Dodane przez: Administrator | Opublikowano: 2012-09-21 | Kategoria: Relacje

Wyświetleń: 1777


Dodaj komentarz