"Cyrk motyli"

Wielu z nas żyje w przeświadczeniu o swojej słabości myśląc, że nie jesteśmy w stanie niczego zdobyć, osiągnąć. Nie jest to jednak prawdą.

 

 

To, że jesteśmy tutaj to nie przypadek, a to, co miało miejsce w Twoim życiu to już przeszłość! Przeszłość, która często boli, ale jest gdzieś za nami. Spójrz na siebie we właściwym świetle, wolnym od skrzywionych obrazów, którymi byłeś karmiony przez lata. Według Boga jesteś wspaniały, niezastąpiony, czysty, piękny! On się tobą zachwyca, kocha cię jak nikt nigdy nie kochał i nie będzie kochał. Jeśli twoja dusza jest poraniona, to wiedz, że w Bogu masz wielkie wsparcie. Wyobrażam sobie jak każdego dnia przytula cię i mówi delikatnym głosem: nie bój się, będę cię chronił, 'dlatego że jesteś w moich oczach drogi, cenny i Ja cię miłuję' (Iz. 43,4). Dla Boga zawsze będziesz ukochanym dzieckiem, niezależnie od miejsca, w którym się obecnie znajdujesz. On doda ci siły we wszystkim, musisz Mu tylko zaufać.

 

“Cyrk motyli” jest krótkometrażowym filmem artystycznym (20 min) wyprodukowanym przez Joshua Weigela w 2009 za jedyne 30 000$, w 12 dni, przy udziale 150 osób. 
 
W filmie wystąpili niepełnosprawny mówca, piosenkarz i aktor, Nick Vujicic  oraz znany latynoski aktor i piosenkarz, Eduardo Verástegui.
 
Film zdobył wiele nagród poczynając od Clint Eastwood Filmmaker Award, 2010 Carmel Film & Art Festival poprzez Best Short Film, 2010 Method Fest, Audience Favorite (Short Film) – 2010 Heartland Film Festival czy Best Short Film & Crystal Heart Award, 2010 Heartland Film Festival kończąc na Cinematic Achievement Award, 2010 Thess International Short Film Festival.
 

 

 

 

 

 

 

 

Autor artykułu: Film krótkometrażowy (20 min)

Dodane przez: Ewcysia | Opublikowano: 2012-09-27 | Kategoria: Czytelnia

Wyświetleń: 793


Dodaj komentarz